Kategoriler

İş Güvenliği Uzmanı

 

İş güvenliği yönetimini iyileştirmek ve iş kazalarını önlemek
Risklerinizi bilmek, iş gücünüzü ve diğer bireyleri sağlıksız risklerden ve kazalardan korumanın ilk adımıdır. Ayrıca, süreçlerinizin güvenilirliğini ve etkinliğini tehdit eden riskleri belirlemenize ve kontrol etmenize yardımcı olurlar. Güvenilir bir üçüncü taraf tarafından yürütülen iş güvenliği değerlendirmeleri, kuruluşunuzdaki belirli faaliyetlerden kaynaklanan mevcut riskleri ve tehlikeleri sistematik olarak belirlemenize ve belgelemenize yardımcı olabilir.

İş Güvenliği  Uzmanlığı Hizmetlerimiz

►        İşverene, iş sağlığı ve güvenliği konusunda rehberlik ve danışmanlık yapmak,

►        Ortam gözetimi yapmak,

►        Risk Değerlendirmesi yapmak,

►        Acil Durum Eylem Planı hazırlamak,

►        İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri gerçekleştirmek.

İş güvenliği risk değerlendirme ve danışmanlık hizmetlerimiz, dahili iş sağlığı ve güvenliği yönetiminiz için pratik bir araçtır ve çalışan sağlığını korumayı, geliştirmeyi ve iyileştirmeyi amaçlamaktadır. İş güvenliği uzmanlarımız, risk değerlendirmenizin ilgili düzenlemelere uygun olmasını sağlayarak yetkililer, meslek birlikleri ve sigortacılarla olan etkileşimlerinizde sizi güvenli bir yasal zemine oturtmaktadır.

Senin çıkarların
Riskleri belirleyin
Risklerden korunmak için etkili ve verimli önlemler bulun
Kesinti süresinin olasılığını ve şiddetini azaltın
Yasal gereksinimleri karşılayın

Bizim yaklaşımımız
Sağlık ve güvenlik konularında uzman tavsiyesi sunarak iş güvenliği yönetiminizi ve kaza önlemenizi optimize etmede size destek oluyoruz. Değerlendirmemiz; faaliyetleri, iş akışlarını ve işyeri tasarımı ve işletiminin unsurlarını dikkate alır. Değerlendirmemizin sonuçları daha sonra uygun iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini geliştirmek için kullanılır. Bu önlemlerin etkinliği düzenli olarak gözden geçirilmelidir.

Resim
Resim
alt
alt
Meşrutiyet Mah. Meşrutiyet Bulv. 21/A Efeler/AYDIN
0256 212 44 66
bilgi@egehayatosgb.com
www.egehayatosgb.com ©
X
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon